Witamy serdecznie na stronie firmy

„Papiery Samoprzylepne Sp.J. Katowice”

   Nasza firma znajdująca się przy ul. Chorzowskiej 73 A w Katowicach jest firmą zajmującą się sprzedażą papierów oraz folii samoprzylepnych do wszelkiego rodzaju druku.

   Powstaliśmy w  1997 roku. Od początku działalności stawiamy na profesjonalizm i tworzenie przyjaznych trwałych relacji z klientem. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta.

   W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę papierów i folii samoprzylepnych do różnego rodzaju druku (laser, cyfra, atrament, sitodruk, offset, itp.), szeroki wybór etykiet samoprzylepnych wykonanych na formatach A4 jak również materiały do specjalnego zastosowania: papier samoprzylepny do głębokiego mrożenie, papier samoprzylepny maskujący z ciemnym podkładem, welur samoprzylepny w rolce, papier samoprzylepny z mocnym klejem, folie samoprzylepne plombowe.


Odpowiemy na każde Państwa zapytanie, które można kierować na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub pod numerami tel. 32-204-87-47 lub tel. kom: 510-171-059.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.


Godziny otwarcia:

poniedziałek -piątek

8.00-16.00

ZAPRZYJAŹNIONE FIRMY:

www.willapanorama.com

www.papiery.com.pl

www.bat.net.pl